noXcuse en supporting act Droeftoeters
noXcuse en Guests, songs van liefde en protest
het jaarlijkse concert voor vrienden en familie, dit jaar speelt noXcuse samen met de Droeftoeters een verrassende mix. Onze vrienden uit Soerendonk vormen een unieke akoestische folk-punkband. Ze spelen mee in de set van noXcuse. In hun eigen set blazen ze bekende én minder bekende nummers nieuw leven in. Verwacht geen standaardband, maar een muzikale groep met akoestische gitaar, banjo, mandoline, ukelele en natuurlijk een flinke verzameling toeters. De Droeftoeters brengen precies waar live muziek voor bedoeld is, energie en gezelligheid. Het feest komt vanzelf op gang.
noXcuse
noXcuse heeft geen excuus nodig om ook na vijftig jaar nog samen muziek te maken. Wat ooit begon als een schoolbandje, is uitgegroeid tot een hechte vriendenclub die nog steeds het podium opzoekt. Het repertoire is met hen meegegroeid. Ze vonden de ware match in de muziek van BAP. De band van Wolfgang Niedecken biedt precies wat ze zochten: gevarieerde muziek en bevlogen teksten in het Keuls dialect. Waardoor ze tegenwoordig door het leven gaan als een Niedecken’s / BAP tribute band.
Voor een band uit Kerkrade voelt dat als thuiskomen. Omdat de teksten er écht toe doen, krijgen ze soms een korte introductie.
De band : Jo Handels, keyboards / Paul Hissel, gitaar, zang / Paul Krill, drums, zang / Hub Moonen, basgitaar / Paul Thomissen, gitaar, zang, bluesharp
Tickets en informatie: https://flexiforum.live/events/noxcuse-sup-act-droeftoeters-2026-11-28/